ASUS TUF Gaming F15 – laptop gamingowy, jakiego jeszcze nie było! Sprawdź już dziś

Laptop gamingowy ASUS TUF Gaming F15 został stworzony z myślą o intensywnej rozgrywce dla każdego gracza! Wykończony w nowym, doskonałym stylu to maszyna wyposażona w wiele funkcji zapewniających Ci niezapomniane doznania podczas grania! Karta graficzna, która została w nim zastosowana to GeForce RTX™ 3060. Dostarcza ona potężnej mocy obliczeniowej, dzięki której możesz cieszyć się płynnymi i efektownymi efektami w grach. Procesor to Intel® Core™ i5-11400H, który zapewnia wysoką wydajność i płynne działanie nawet w najbardziej wymagających grach i aplikacjach. Dzięki baterii o pojemności 90 Wh laptop ASUS TUF Gaming F15 umożliwia Ci granie przez długie godziny bez potrzeby częstego ładowania.

Jakie jeszcze produkty ma do zaoferowania firma ASUS? Przekonaj się sam lub sama!

Firma ASUS ma wiele różnorodnych produktów do zaoferowania, które spełniają potrzeby zarówno graczy, jak i użytkowników codziennych. Jednym z nich są wysokiej klasy monitory dla graczy charakteryzujące się wysoką częstotliwością odświeżania i niskim czasem reakcji, co gwarantuje płynność i precyzję podczas rozgrywki. Firma ASUS jest liderem w produkcji płyt głównych, które oferują nie tylko stabilność, lecz także zaawansowane funkcje. Są one kompatybilne z najnowszymi procesorami i kartami graficznymi, a także zapewniają wsparcie dla najnowszych technologii na przykład USB 3.2 Gen 2.

Zaangażowanie społeczne – sprawdź, jak ASUS wspiera społeczności na całym świecie!

ASUS jako firma z bogatą historią i globalnym zasięgiem aktywnie angażuje się w działania na rzecz wspierania społeczności na całym świecie. Od 2009 roku współpracuje z ministerstwami spraw zagranicznych i organizacjami pozarządowymi w celu stworzenia cyfrowych centrów nauki w krajach rozwijających się na całym świecie. Uruchomili już ponad 100 centrów w krajach Azji Południowo-Wschodniej i Ameryki Południowej. Firma ASUS przez cały czas przekazuje darowizny w postaci odnowionych i nowych notebooków dla szkół położonych poza obszarami miejskimi na całym świecie!